Lenka Mazalová

Mám přirozenou schopnost rozpoznat a pochopit potřeby druhého člověka a najít způsob, jak ho nasměrovat dopředu.

Svoji pracovní cestu jsem započala už jako malá. Od dětství jsem měla silně vyvinutou intuici a empatii, díky čemuž jsem se dokázala rychle naladit na druhého člověka. Později jsem se tak naučila vidět jednotlivé životní příběhy lidí okolo mne v hlubších souvislostech. To ve mně postupně vzbuzovalo čím dál větší zvědavost  poznávat druhé a jejich osudy do hloubky a díky tomu hledat způsoby, jak jim pomoci v hledání řešení jejich problémů. Ještě ve školce jsem se snažila vykládat lidské osudy z ruky. Od svých 10 let jsem předpovídala budoucnost z karet. Tehdy jen rodině, kamarádům a spolužákům. Postupně se na střední a vysoké škole připojil mezi zájemce o poznání budoucnosti i profesorský sbor a rodiče mých spolužáků :-). Později jsem se výkladem karet úspěšně živila několik let - můj projekt se tehdy jmenoval "Karetní výklad Brno." Ale cítila jsem, že to pro mě není ještě ta pravá cesta, po které bych měla jít, a tak jsem se vydala novým směrem.

Vystudovala jsem ekonomiku (tak trochu paradoxně na vysoké vojenské škole) a začala pracovat v oblasti lidských zdrojů. A práce s lidmi mi už zůstala :-).

Přes 8 let úspěšně podnikám ve firemním prostředí v oblasti řízení lidských zdrojů, náboru zaměstnanců a talent managementu pod značkou HUMAN SUCCESS. Ve firemním prostředí působím jako konzultant, lektor a také kouč. Čas od času někomu ze známosti vyložím i karty, ale profesně jsem se dostala už jinam.

V posledních letech jsem si doplnila vzdělání v oblasti transformačního koučování a NLP. V roce 2019 jsem zdárně dokončila specifický trénink koučů s ACSTH schválením od International Coach Federation a aktuálně pracuji na prohlubování si svých dovedností směrem k vyššímu stupni certifikace.

Odblokace jsou určeny jednotlivcům, resp. všem, kteří se chtějí v životě posunout a trvale odstranit bloky, které jim brání žít naplněný a spokojený život podle svých představ.

Pokud mohu být užitečná i vám, milí čtenáři těchto řádků, ozvěte se.

Věřím, že každý člověk dokáže víc, než si umí vůbec představit. Jde jen o to, najít ten správný klíč k řešení jeho problému a odstranit blok, který mu brání posunout se dopředu směrem ke spokojenějšímu, naplněnějšímu nebo klidnějšímu životu.

JSEM AUTORKOU ČI SPOLU ZAKLADATELKOU NÁSLEDUJÍCÍCH PROJEKTŮ

MÁMA JOB je projekt určený maminkám, které se chtějí profesně realizovat během mateřské nebo rodičovské dovolené, nebo po jejím ukončení hledají nové pracovní uplatnění. Je to prostor pro osobní rozvoj a sdílení zkušeností, v němž zároveň umožňujeme propojení se zaměstnavateli, kteří pěstují zdravou firemní kulturu a nabízí práci formou flexibilních úvazků.  


TALENT KOMPAS je online nástroj, který odhaluje Váš vrozený potenciál a ukazuje cestu, jak ho naplnit směrem k úspěchu. Za 45 minut zmapuje online vaše silné stránky a vrozený potenciál.


Poskytování korporátních služeb v oblasti řízení lidských zdrojů, náboru zaměstnanců a talent managementu. 

Máte dotazy? Napište mi..

Pozn. objednávky vyřizuji pouze v pracovní dny (po-pá).